VIDEO/ Gjermania 'hedh në tapet' Argjentinën, ja rezultati i takimit

VIDEO/ Gjermania 'hedh në tapet' Argjentinën, ja rezultati i takimit

21:38, 09/10/2019

Po luhet miqësorja e luksit mes Gjermanisë dhe Argjentinës.

Pjesa e parë e këtij takim ka përfunduar me rezultatin 2-0 në favor të ekipit gjerman.

Për “Panzerat” shënoi, Gnarby, në minutën e 16-të dhe pesë minuta më vonë ishte Havertz që dyfishoi ndeshjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco