Messi: Iu tregoj trajnerin më të mirë që kam punuar gjatë karrierës time!

Messi: Iu tregoj trajnerin më të mirë që kam punuar gjatë karrierës time!

14:21, 09/10/2019

Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij.

“Ylli” argjentinas ka punuar me shumë trajnerë te Barça, por ai që i ka lënë më shumë mbresa është trajneri aktual i Manchester City-t, Pep Guardiola.

Trajneri më i mirë? “Guardiola. Ai është më i miri nga të gjithë dhe Luis Enrique, është shumë afër”, është përgjigjur Messi në një intervistën për “RAC1”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco