VIDEO/ Tjetër dështim, Panucci shkakton autogol qesharak në miqësoren e legjendave

VIDEO/ Tjetër dështim, Panucci shkakton autogol qesharak në miqësoren e legjendave

10:44, 09/10/2019

Ka përfunduar në barazim 3-3 përballja miqësore mes legjendave të Gjermanisë dhe Italisë.

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, duket se nuk po gjen qetësi edhe në një miqësore pasi ai ka humbur reflekset e tij.

Në këtë ndeshje ai shkakton autogol qesharak. Shiko rastin e autogolit në minutën e 18:00, të videos më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco