VIDEO/ 38 vjeç po shikoni çfarë klasi! Ibrahimoviç shënon një tjetër gol të ‘çmendur’

VIDEO/ 38 vjeç po shikoni çfarë klasi! Ibrahimoviç shënon një tjetër gol të ‘çmendur’

08:49, 07/10/2019

Ibrahimoviç ka shënuar gol shumë të bukur në humbjen që pësoi Los Angeles Galaxy përballë Houston Dynamo në MLS.

Ish-sulmuesi i Inter, Juventus, Milan, Barcelona e PSG shënoi golin e avantazhit në minutën e 9’ të takimit por më pas vendasit përmbysin rezultatin.

Ky është goli i 30-të në 29 paraqitje këtë sezon për Ibrën, teksa ka edhe 7 asiste.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco