VIDEO/ Shënon Ronaldo, feston... por ndodh e papritura

VIDEO/ Shënon Ronaldo, feston... por ndodh e papritura

21:29, 06/10/2019

Në “San Siro” po luhet derbi i Italisë mes Interit dhe Juventusit, shkruan Syri.net.

Nuk zgjat shumë dhe në minutën e katërt me një gjuajtje me të majtën, Dybala kalon Juventusin në avantazh.

Interi reagon shpejt, teksa në minutën e 18-të Lautaro Martinez barazon me penallti dhe gjithçka nis nga e para.

Në minutën e 41-të shënon Cristiano Ronaldo, i cili feston, por gjyqtari e anulon golin për pozicion të parregullt dhe sërish 1-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco