Kosova nis shitjen e biletave për sfidën miqësore

Kosova nis shitjen e biletave për sfidën miqësore

18:17, 23/09/2019

Kombëtarja e Kosovës do të kthehet në stadiumin “Fadil Vokrri”, për ndeshjen miqësore kundër Gjibraltarit, teksa pasditen e sotme ka filluar shitja e biletave.

Ky takim zhvillohet vetëm katër ditë para ndeshjes deçizive me Malin e Zi në kuadër të eliminatoreve “EURO 2020”.

Trajneri Bernard Challandes do të ketë mundësi që të testojë skemat dhe lojtarët që kanë pasur më pak minuta gjatë këtyre eliminatoreve.

“Dardanët” pritet të jenë të shumtë në numër, për ta përkrahur Kosovën në sfidën e saj të radhës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco