FOTO/ Chelsea-Liverpool, formacionet zyrtare

FOTO/ Chelsea-Liverpool, formacionet zyrtare

16:46, 22/09/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Liverpool.

Ky takim është më i rëndësishmi në Premierligë, me “Të Kuqtë” që e kanë nisur në mënyrë perfekte sezonin, duke marrë 5 fitore në po kaq ndeshje.

Emerson, Loftus-Cheek, Rudiger dhe Hudson-Odoi janë mungesat e konfirmuara për “Blutë”, ndërkohë te Liverpool është vetëm portieri Alisson.

Sfida nis në orën 17:30, ndërsa më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco