VIDEO/ Askush nuk e priste, Granada po fiton 2-0 përballë Barcelonës

VIDEO/ Askush nuk e priste, Granada po fiton 2-0 përballë Barcelonës

22:46, 21/09/2019

Granada ka shënuar edhe golin e dytë përballë Barcelonës në ndeshjen e vlefshme për javën e 5-të në La Liga.

Askush nuk e priste këtë disfatë pasi katalanasit janë mposhtur 2-0 përballë Granadas që nëse fiton merr kreun e kampionatit spanjoll me 10 pikë të grumbulluara.

Në minutën e 65’ ishte Alvaro Vadillo ai që shënon nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco