VIDEO/ Coutinho nga penalltia, shikoni ekzekutimin e tij me fanellën e Bajernit!

VIDEO/ Coutinho nga penalltia, shikoni ekzekutimin e tij me fanellën e Bajernit!

18:38, 21/09/2019

Bajerni i Munihu ka mundur 4-0 Këlnin, duke mos e vënë asnjë moment fitoren në dyshim.

Në minutën e 63-të ndeshjes, Philippe Coutino u tregua i saktë nga pika e penalltisë, dhe në këtë mënyrë shënoi golin e parë për skuadrën në të cilën është huazuar këtë sezon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco