FOTO/ Tërmeti i fuqishëm, çahet stadiumi në Tiranë. Ja pamjet e frikshme!

FOTO/ Tërmeti i fuqishëm, çahet stadiumi në Tiranë. Ja pamjet e frikshme!

17:57, 21/09/2019

Tërmeti në të gjithë Shqipërinë ka trembur njerëzit, por ka shkaktuar edhe shumë dëme.

Dëme ka pasur edhe në stadiumin “Selman Stërmasi” ku po luhet ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit e vlefshme për javën e pestë në Superligë.

Nga pamjet më poshtë duket qartë që muret e stadiumit janë dëmtuar duke shkaktuar panik edhe tek tifozët të gjendur aty.

Për më tepër, shikoni pamjet, ku edhe ndeshja ndaloi për disa momente.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco