FOTO/ Pas barazimit, kjo është nota për Messin. Ja më i miri...

FOTO/ Pas barazimit, kjo është nota për Messin. Ja më i miri...

23:51, 17/09/2019

Barcelona nuk mori më shumë se një barazim pa gola në përballjen ndaj Dortmundit për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Gjithsesi, ky barazim erdhi me shumë fat pasi portieri Andre Ter Stegen priti penalltinë e ekzekutuar nga Marco Reus.

Pas ndeshjes, “Ëhoscored” ka publikuar vlerësimin e lojtarëve ku më i miri i ndeshjes pa dyshim u shpall Ter Stegen i cili mori notën (8.2), shkruan SYRI.net.

Messi u rikthye nga dëmtimi dhe luajti për 30 minuta por në fund nuk la gjurmë. Argjentinasi mori notën 6.5.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco