Përfundojnë ndeshjet në Champions League, ja rezultatet!

Përfundojnë ndeshjet në Champions League, ja rezultatet!

23:01, 17/09/2019

Kanë përfunduar ndeshjet e para për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në sy bie barazimi pa gola mes Dortmundit dhe Barcelonës, ndërsa Reus humbi rastin e artë për të shënuar duke gabuar nga pika e bardhë e penalltisë.

Gjithashtu vlen të theksojmë që Liverpooli humbi në transfertë 2-0 kundër Napolit me golat e shënuar nga Mertens dhe Llorente.

Edhe Chelsea pësoi humbje me rezultatin 1-0 përballë Valencias.

Ja rezultatet:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco