VIDEO/ Dortmund fiton penallti, e pabesueshme çfarë bën Reus përballë Ter Stegen!

VIDEO/ Dortmund fiton penallti, e pabesueshme çfarë bën Reus përballë Ter Stegen!

22:20, 17/09/2019

Dortmundi humbi rastin e artë për të kaluar në avantazh përballë Barcelonës.

Në minutën e 57’ ishte Marco Reus i cili gaboi nga pika e bardhë e penalltisë, ndërsa Ter Stegen bëri heroin duke neutralizuar gjuajtjen e bashkombasit të tij.

Rezultati në këtë sfidë vijon 0-0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco