Kanë përfunduar pjesët e para në Champions League, ja rezultatet dhe surprizat!

Kanë përfunduar pjesët e para në Champions League, ja rezultatet dhe surprizat!

21:52, 17/09/2019

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet e fazës së grupeve të Champions Leagues.

Gjatë 45 minutave të para janë zhbllokuar vetëm dy ndeshje ndërsa 4 ndeshjet e tjera përfundua në barazim pa gola, shkruan SYRI.net.

Bie në sy fitorja 1-0 e Ajaksit, ndërsa Salzburgu po fiton me rezultatin e thellë 5-1 përballë Genk.

Ja rezultatet e gjithë ndeshjeve:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco