Pas barazimit të turpshëm, ja çfarë bëjnë 50 mijë tifozë të Interit në ‘San Siro’

Pas barazimit të turpshëm, ja çfarë bëjnë 50 mijë tifozë të Interit në ‘San Siro’

21:40, 17/09/2019

Slavia Praga ka tronditur Interin në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League.

Italianët kanë barazuar me Slavia Pragën me rezultat 1-1, ku deri në minutat shtesë ishin duke humbur.

Në momentin kur lojtarët iu drejtuan daljes së stadiumit, 50.000 tifozët prezent në “San Siro” kanë vërshëllyer në shenjë pakënaqësie për lojën dhe rezultatin.

Kujtojmë se vitin e kaluar Interi nuk arriti t’i kalonte grupet duke vazhduar në Europa League.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco