VIDEO/ Tifozët e PSG-së e urrejnë, ja çfarë bën Neymar në prag të Championsit!

VIDEO/ Tifozët e PSG-së e urrejnë, ja çfarë bën Neymar në prag të Championsit!

20:38, 16/09/2019

Neymar është tip që e shijon jetën dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë po ndodh në Paris.

Të shtunën braziliani u vërshëllye nga tifozët në “Parc des Princes”, pavarësisht se shënoi një supergol duke i dhënë fitoren PSG-së në minutën e 92-të.

Pavarësisht se tifozët e PSG-së po e urrejnë, Neymar i pa shqetësuara ka publikuar një video duke kërcyer.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco