VIDEO/ Neuer bën pritjen e vitit, komentatori 'çmendet' pas klasit të gjermanit!

VIDEO/ Neuer bën pritjen e vitit, komentatori 'çmendet' pas klasit të gjermanit!

20:14, 16/09/2019

Manuel Neuer nuk i ka harruar reflekset e tij duke na treguar se mbetet mes portierëve më të mirë në botë.

“Gardiani” i kampionëve të Gjermanisë ka bërë një pritje spektakolare në ndeshjen e fundjavës kundër Leipzigut e cila përfundoi në barazim 1-1.

“Goal” ka publikuar një video ku dëgjohet komenti epik i komentatorit të ndeshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco