VIDEO/ Momenti kur De Jong driblon të gjithë mesfushorët e Valencias

VIDEO/ Momenti kur De Jong driblon të gjithë mesfushorët e Valencias

19:16, 16/09/2019

Rakitic dhe Frenkie de Jong janë duke dhuruar spektakël në mesfushën e Barcelonës.

Talenti holandez shkëlqeu në fitoren e Barcelonës 5-2 kundër Valencias. Siç mund ta shihni në videon më poshtë De Jong bën një vrapim të pabesueshëm për të mos u ndalur nga askush.

Ndërsa të njëjtin sprint bëri edhe Rakitic.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco