VIDEO/ Rrahmani fantastik, ja çfarë bën sulmuesi i Veronës përballë portierit të Milanit!

VIDEO/ Rrahmani fantastik, ja çfarë bën sulmuesi i Veronës përballë portierit të Milanit!

21:56, 15/09/2019

Ende nuk është zhbllokuar rezultatin në sfidën mes Veronës dhe Milanit.

Verona po luan me një lojtar më pak, pasi sulmuesi, Mariusz Stepinski u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 21’.

Megjithatë, Verona nuk është inferiore ndaj Milanit, edhe pse kuqezinjtë e kontrolluan ndeshjen gjatë 45 minutave të para.

Në një moment, Amir Rrahmani zuri në “gjumë” mbrojtjen e Milanit, duke dërguar një top fantastik për Mattia Zaccagni, por edhe pse në një mundësi shumë të mirë, dështoi ta dërgojë topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco