VIDEO/ 'Do ta pres fytin’, trajneri serb kërcënon një tifoz me jetë

VIDEO/ 'Do ta pres fytin’, trajneri serb kërcënon një tifoz me jetë

14:50, 14/09/2019

Vojvodina në kampionatin serb po kalon një moment fantastik duke kryesuar edhe kampionatin, megjithatë kjo formë duket se nuk është e mjaftueshme për të qetësuar trajnerin Nenad Lalatoviç. Trajneri serb, në përfundim të ndeshjes është parë shumë i irrituar duke kërcënuar edhe me jetë.

Ai është kthyer nga tribuna kryesore duke bërë me gjeste kërcënuese dhe duke bërtitur. Nenad Lalatoviç ka bërë me gjest një kërcënim duke vënë dorën te qafa dhe duke i bërë me dije se do ta presë jashtë stadiumit.

Ende nuk është bërë i ditur emri i tifozit të kërcënuar. Për trajnerin serb, pritet edhe një dënim i rëndë nga federata serbe e futbollit apo edhe të nisin hetimet për kërcënime.

Trajneri i Vojvodines kercenon me prerje fyti on Vidnews.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco