Crisitiano Ronaldo një kampion i vërtetë, ja çfarë ka bërë së fundmi portugezi

Crisitiano Ronaldo një kampion i vërtetë, ja çfarë ka bërë së fundmi portugezi

21:38, 13/09/2019

Cristiano Ronaldo përveç vlerave në fushën e lojëse, ka treguar se dhe jashtë fushës së blertë është një njeri i madh.

Sipas “Corriere Dello Sport”, sulmuesi portugez do të jetë pjesë e një reklame promovuese të “Universitetit e Campus”. Publicitet që do të dalë në ekran ditën e diel.

Jo vetëm kaq, pasi portugezi ka vendosur të paguajë bursën e studimit për 36 studentë që nuk kanë të ardhura të mjaftueshme për të ndjekur studimet. Kjo, për t’i ndihmuar ata në rrugën e tyre universitare

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco