FOTO/ Cristiano Ronaldo zgjedh veturat historike për reklamimin e linjës CR7

FOTO/ Cristiano Ronaldo zgjedh veturat historike për reklamimin e linjës CR7

16:49, 12/09/2019

Cristiano Ronaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij.

Ylli i Juventusit, një i apasionuar madh i makinave,  ka zgjedhur disa vetura të vjetra (Mauto) për fushatën e reklamuese.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco