VIDEO/ Tifozja 'çmend' stadiumin dhe kameramanët, ndeshja kalon në plan të dytë!

VIDEO/ Tifozja 'çmend' stadiumin dhe kameramanët, ndeshja kalon në plan të dytë!

12:21, 12/09/2019

Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane.

Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, i cili për herë të parë në karrierën e tij 35-vjeçare, mbeti i shtangur gjatë një ndeshje.

Reagimi i Gaze është bërë viral në rrjet, ndërkohë që komentuesit shprehen se edhe pse Brazili humbi ndaj SHBA-së, e mori me vete një fitore, atë të tifozes që turbulloi gjithë stadiumin.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco