Marquinhos pranë rinovimit me PSG

Marquinhos pranë rinovimit me PSG

11:14, 12/09/2019

Marquinhos është drejt rinovimit të kontratës me Paris Saint Germain që refuzoi çdo ofertë të ekipeve të mëdha për brazilianin.

25-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2022 dhe drejtuesit duan t’i paraprijnë që tani çdo situate që mund ta çonte lojtarin me vetëm 2 vite kontratë ndaj dhe kanë nisur bisedimet për rinovimin deri në vitin 2024.

Raportet e mbrojtësit brazilian me trajnerin dhe drejtuesit janë shumë të mira ndaj dhe firma në kontratën e re do të jetë vetëm çështje kohe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco