Drejtori i Barcelonës flet për rikthimin e Neymarit

Drejtori i Barcelonës flet për rikthimin e Neymarit

10:25, 12/09/2019

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për rikthimin e Neymarit.

Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se skuadra kampione e La Ligës do të bëjë gjithçka në fuqinë e saj për transferimin e Neymarit në “Camp Nou”.

Edhe pse lëvizja nuk ndodhi gjatë merkatos së verës, klubi katalan vazhdon të jetë i interesuar për rikthimin e 27-vjeçarit.

“Derisa ai dëshiron të kthehet, ne do të bëjmë gjithçka që mundemi për ta realizuar”, u shpreh Bordas për “EFE”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco