VIDEO/ Mosha nuk përbën problem për Roberto Carlos, shikoni çfarë ka bërë së fundmi

VIDEO/ Mosha nuk përbën problem për Roberto Carlos, shikoni çfarë ka bërë së fundmi

17:18, 11/09/2019

Roberto Carlos megjithëse është 46 vjeç nuk e ka harruar klasin e dikurshëm.

 Së fundmi braziliani ka bërë një veprim që i ka lënë të gjithë të habitur.

Carlos me një veprim akrobatik shmangu kundërshtarin e tij, duke e lënë këtë të fundit të palëvizur.

Në fund të video-s ai shihet duke e duartrokitur legjendën braziliane për veprimin e bërë.

View this post on Instagram

@oficialrc3 never lost it? @teamfk

A post shared by 433 (@433) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco