Anglia arriti fitoren, por shikojeni çfarë ka bërë UEFA sot për Kosovën

Anglia arriti fitoren, por shikojeni çfarë ka bërë UEFA sot për Kosovën

15:46, 11/09/2019

UEFA sërish e ka vendosur Kosova përsëri si shembull motivimi.

Kjo ndodhi një ditë pas humbjes 5-3 kundër Anglisë, skuadra “dardane” shfaqi shpirt luftarak dhe dëshirë të madhe për t’u rikthyer nga disavantazhi i pjesës së parë, 5-1.

Shikojeni postimin e publikuar nga UEFA.


© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco