VIDEO/ ‘Burrë i vogël’, nuk keni për ta besuar moshën e këtij tifozi!

VIDEO/ ‘Burrë i vogël’, nuk keni për ta besuar moshën e këtij tifozi!

11:59, 11/09/2019

Në ‘Twitter’ kanë “shërthyer” postimet pasi një “burrë i vogël” është parë në tribunën e stadiumit duke tymosur cigare.

Kjo ndodhi gjatë ndeshjes Fenerbache-Bursaspor, një ndeshje bamirësie në Turqi, paratë e së cilës do t’u dhuroheshin shoqatave të luftës kundër kancerit. Dhe pikërisht gjatë asaj ndeshjeje kameramani po fokusonte të gjithë tifozët deri sa u ndal te ai ‘burri i vogël’ që tashmë është bërë viral në rrjetet sociale.

Disa komentues mendonin se ai është një fëmijë i vogël i cili po tymos cigare në stolat e stadiumit. Nuk kanë munguar as komentet në formë bastesh për të gjetur moshën e tij.

Nuk keni për ta besuar, por sipas raportimeve, ai është 36 vjeç dhe kishte shkuar të ndiqte ndeshjen me djalin e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco