VIDEO/ Trajneri i Kosovës reagon ashpër, zbulohen fjalët e tij në tunel pas golit të pestë!

VIDEO/ Trajneri i Kosovës reagon ashpër, zbulohen fjalët e tij në tunel pas golit të pestë!

10:19, 11/09/2019

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes ka bërë një veprim interesant pas pjesës së parë të ndeshjes kundër Anglisë.

Bernard Challandes është filmuar duke thirrur ashpër: “E tmerrshme, e tmerrshme”.

Trajneri zviceran ishte i mërzitur pas golit të Jadon Sancho në fund të pjesës së parë pasi besonte se ylli i ri anglez ishte në pozicion jashtë loje.

Më pas kur Challandes e kuptoi që po filmohet dhe i ka buzëqeshur kamerës.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco