FOTO/ Rezultatet e pjesëve të para në sfidat e Serie A

FOTO/ Rezultatet e pjesëve të para në sfidat e Serie A

21:48, 25/08/2019

Po luhen mbrëmjen e sotme shumica e sfidave të javës së parë në Seria A.

Sapo kanë përfunduar pjesët e para në 6 takime, ku janë shënuar plot 11 gola.

Më poshtë mund të shihni rezultatet e 45 minutave të para të këtyre takimeve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco