VIDEO/ Arbitri porosit ushqim në dhomën e VAR-it, pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit

VIDEO/ Arbitri porosit ushqim në dhomën e VAR-it, pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit

18:23, 25/08/2019

Një ngjarje e pazakontë ndodhi me arbitrat grekë, të cilët ishin në dhomën e VAR-it, gjatë ndeshjes Lamia-Panathinaikos.

Gjatë zhvillimit të ndeshjes, e cila përfundoi me rezultatin e barabartë 1-1, njëri nga arbitrat që ndodheshin në dhomën e VAR-it, është kapur nga kamerat teksa merr ushqim nga jashtë.

Ishte dita e parë që sistemi VAR përdorej në kampionatin grek, por episodi me arbitrin, që mund ta shihni në videon e mëposhtme, ka nisur të bëjë xhiron e botës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco