FOTO/ Milani e nis sezonin e ri në transfertë me Udinesen, formacionet zyrtare

FOTO/ Milani e nis sezonin e ri në transfertë me Udinesen, formacionet zyrtare

16:53, 25/08/2019

Milani do të luajë pasditen e sotme në transfertë me Udinesen sfidën e parë të kampionatit të ri të Serie A, shkruan Syri.net.

Në “Dacia Arena” do të jetë testi i parë real edhe për trajnerin Marco Giampaolo, i cili shpreson ta nisë me këmbën e mbarë në krye të stolit të kuqezinjve.

Kjo sfidë do të luhet në orën 18:00 dhe të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare, të cilët mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco