U dëmtua rëndë, Leroy Sane flet pas operacioni

U dëmtua rëndë, Leroy Sane flet pas operacioni

12:15, 25/08/2019

Leroy Sane mbeti i dëmtuar rëndë, në ndeshjen Comunnity Shield, mes Manchester Cityt dhe Liverpool.

23 vjeçari do të qëndrojë disa muaj jashtë fushave, pasi ka këputur ligamentet e gjurit.

Së fundmi, Sane i është nënshtruar një operacioni në gju, dhe pas saj ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruante se operacioni kishte shkuar siç ishte planifikuar.

"  Faleminderit shumë për të gjitha mesazhet inkurajuese! Dy ditët e fundit kanë qenë të vështira, por operacioni shkoi siç ishte planifikuar. Unë jam pozitiv dhe i gatshëm për shërimin tim!  "

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco