VIDEO/ Vllaznia debuton me fitore, shkodranët mposhtin Laçin

VIDEO/ Vllaznia debuton me fitore, shkodranët mposhtin Laçin

18:11, 24/08/2019

Vllaznia ka debutuar me fitore ndaj Laçit në sfidën për javën e parë në Superligë.

Shkodranët fituan me rezultatin 1-0  ndaj kurbinasve me golin e vetëm të shënuar nga braziliani Hygor.

Nuk munguan rastet e shënimit as për Laçin e Starovës, që u hodh në sulm në minutat e fundit të ndeshjes, po pa rezultat.

Duhet theksuar pjesëmarrja e konsiderueshme e tifozëve shkodran, të cilët mbështetën skuadrën e tyre pas rikthimit nga Kategoria e Parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco