FOTO/ Formacionet zyrtare: Real Madrid – Valladolid, Zidane luan në sulm me...

FOTO/ Formacionet zyrtare: Real Madrid – Valladolid, Zidane luan në sulm me...

17:56, 24/08/2019

Real Madrid luan ndeshjen e dytë në La Liga.

Sot në orën 19:00 të besuarit e Zinedine Zidanes presin në “Santiago Bernabeu” skuadrën e Valladolidit.

Zizu ka zgjedhur të luajë në sulm me treshen, James Rodriguez, Benzema dhe Bale

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco