VIDEO/ E pabesueshme çfarë bën Rashford nga penalltia!

VIDEO/ E pabesueshme çfarë bën Rashford nga penalltia!

17:50, 24/08/2019

Manchester United humbi rastin e artë për të barazuar rezultatin përballë Crystal Palaces.

Në minutën e 70 Rashford nuk arriti të shënonte nga pika e bardhë e penalltisë pasi topi i gjuajtur tronditi shtyllën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco