FOTO/ Formacionet zyrtare: Schalke – Bayern, a debutojnë Coutinho dhe Perisic?

FOTO/ Formacionet zyrtare: Schalke – Bayern, a debutojnë Coutinho dhe Perisic?

17:40, 24/08/2019

Sot në orën 18:30 Bajerni i Mynihut do të luajë në transfertë kundër Schalke 04, në ndeshjen e vlefshme për javën e 2-të në Bundesliga.

Ndërkohë, trajneri Niko Kovac ka vendosur që transfertat e bujshme të Philippe Coutinhos dhe Perisic ta startojnë ndeshjen nga stoli.

Formacionet zyrtare:

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco