E pazakontë! Në ndeshjen hapëse të sezonit, Juventusit për herë të parë i ndodh...

E pazakontë! Në ndeshjen hapëse të sezonit, Juventusit për herë të parë i ndodh...

17:09, 24/08/2019

Sot në orën 18:00 Juventusi do të luajë në transfertë kundër Parmës në “Stadio Ennio Tardini”.

Në ndeshjen hapëse për sezonin e ri, “Zonja e Vjetër” do të luajë si rrallë herë me fanellën e tretë.

Kjo do të thotë se ata nuk do të bëjnë një debutim zyrtar me fanellën e tyre të re vendase deri në fundjavën e ardhshme kur të presin Napolin në Torino.

Fanella e re në shtëpi ka qenë një burim debati për tifozët bardhezinj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco