VIDEO/ Vllaznia në avantazh, Hygor shënon supergol nga distanca

VIDEO/ Vllaznia në avantazh, Hygor shënon supergol nga distanca

16:53, 24/08/2019

Vllaznia shënon golin e avantazhit 1-0 përballë Laçit.

Në minutën e 42’ Hygor ka kaluar në avantazh shkodranët me një supergol nga distanca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco