VIDEO/ Crystal Palace kalon në avantazh përballë Man United

VIDEO/ Crystal Palace kalon në avantazh përballë Man United

16:38, 24/08/2019

Crystal Palace ka kaluar në avantazh në përballjen ndaj Manchester United në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Premier League.

Në minutën e 32’ ishte sulmuesi Jordan Ayew i cili nuk gaboi i vetëm përballë portierit të “Djajve të Kuq”.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco