VIDEO/ Partizani rrezikon nga goditja e dënimit! Telushi prek rrjetën...

VIDEO/ Partizani rrezikon nga goditja e dënimit! Telushi prek rrjetën...

19:28, 23/08/2019

Kur kanë kaluar 30 minuta lojë ende nuk është zhbllokuar rezultati në Kukësi-Partizani, sfida hapëse për sezonin e ri në Kategorinë Superiore.

Bruno Telushi provon me një gjuajtje të rrezikshme nga goditja e dënimit, por topi përfundon në rrjetën e jashtme.

Të dy skuadrat kanë pasur rastet e tyre pwr shënim por deri tani asnjë konkrete.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco