VIDEO/ Iniesta nuk e harron klasin, jep pasimin ‘magjik’ nga njĂ« distancĂ« 50 metra

VIDEO/ Iniesta nuk e harron klasin, jep pasimin ‘magjik’ nga njĂ« distancĂ« 50 metra

18:45, 23/08/2019

Andres Iniesta po tregon se akoma nuk e ka humbur klasin e tij, pasi nĂ« ndeshjen e fundit ka dhĂ«nĂ« njĂ« super pasim nĂ« stilin “volley”.

Legjenda e Spanjës, bëri një lëvizje magjike duke dhuruar një pasim fantastik nga një distancë mbi 50 metra.

Aksioni u shfrytëzua më së miri nga shokët e skuadrës së Vissel Kobe, e cila shënoi dhe në fund mori fitoren e bujshme me rezultatin 6-1 ndaj Sagan Tosu në Ligën e Japonisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco