Formacionet zyrtare: Kukësi - Partizani, aktivizohet afrimi më i ri...

Formacionet zyrtare: Kukësi - Partizani, aktivizohet afrimi më i ri...

18:19, 23/08/2019

Sot në orën 19:00 në “Elbasan Arena”, luhet takimi ndërmjet Kukësit dhe Partizanit e vlefshme për javën e parë në Superligën Shqiptare.

Në formacionin zyrtar, tekniku Duro ka hedhur nga minuta e parë, afrimin e ri në mbrojtje, Obanor, ndërsa në krahun tjetër Lerda luan sërish me skemën 3-5-2, ndërkohë që titullar e nis me Brajan Braun.

Formacionet zyrtare:

KUKËSI: Avdyli, Obanor, Teqja, Lulaj, Musta, Maliqi, Et’hemi, Musolli, Limaj, Gavazaj, Shkurtaj.

PARTIZANI: Hoxha, Boldor, Belica, Bitri, Trashi, Mala, Telushi, Broja, Kordeiro, Braun, Solomon.  

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco