FOTO/ Është me fat! Portieri i njohur ndan shtratin me këtë super modele

FOTO/ Është me fat! Portieri i njohur ndan shtratin me këtë super modele

16:39, 23/08/2019

Portieri i njohur Kevin Trapp së bashku me supermodelen Izabel Goulart ndodhen me pushime në brigjet e Positanos në Itali.

Modelja e famshme braziliane ka postuar disa foto të nxehta ku shfaqet në forma perfekte.

Rezultati është gjithnjë i njëjtë, përveçse tepër seksi, Izabel ka një fizik prej atleteje, është elastike dhe e tonifikuar. Portieri gjerman mund konsiderohet si një ndër njerëzit me fat për këtë bukuroshe, me të cilën ndan shtratin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco