Renato Sanchez shumë pranë largimit nga Bayern, destinacioni i ri është Franca

Renato Sanchez shumë pranë largimit nga Bayern, destinacioni i ri është Franca

11:41, 23/08/2019

Pak ditë më parë portugezi Renato Sanchez deklaroi se te ekipi i Bayern Munich ndjehet i trishtuar. Kjo deklaratë i kushtoji shumë futbollistit, pasi u dënua nga klubi me gjobë dhe u nxor menjëherë në shitje.

Sipas asaj që raporton “Le10Sport” drejtuesit e klubit bavarez po negociojnë me ekipin e Lille në Francë.

Kampionët e Bundesligës fillimisht kërkuan 25 milionë euro për mesfushorin portugez, por kanë rënë dakord të ulin çmimin, në mënyrë që ta lehtësojnë marrëveshjen

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco