Serie-A prezanton topin për sezonin 2019-2020

Serie-A prezanton topin për sezonin 2019-2020

10:52, 23/08/2019

Serie-A po përgatitet për fillimin e sezonit të ri.  

Por përpara fillimit të saj italianët kanë prezantuar topin me të cilin do të luhet në sezonin e ardhshëm.

Topi është krijuar nga kompania sportive Nike dhe do të përdoret nga skuadrat e Serie A.

Ky është topi i ri i Nike 2019-2020 Merlin Serie A.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco