Oxlade-Chamberlain nënshkruan kontratë të re me Liverpoolin

Oxlade-Chamberlain nënshkruan kontratë të re me Liverpoolin

20:54, 22/08/2019

Liverpooli ka lajmëruar zyrtarisht se mesfushori Alex Oxlade-Chamberlain ka nënshkruar kontratë 4-vjeçare me klubin nga “Anfield”.

“Jam shumë i lumtur, por është mirë kur në fund ktheheni dhe vendosni që të vazhdoni më shumë në këtë klub, për të cilin unë kam synime”, ka thënë Oxlade-Chamberlain për faqen zyrtare të Liverpoolit.

Mesfushori i Anglisë u kthye pas operimit të gjurit këtë sezon.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco