Skuadër për titull kampion, Interi gati të transferojë edhe 4 lojtarë të tjerë

Skuadër për titull kampion, Interi gati të transferojë edhe 4 lojtarë të tjerë

17:51, 22/08/2019

Interi po planifikon të bëjë katër përforcime para përfundimit të merkatos së verës.

Alexis Sanchez dhe Cristiano Biraghi janë shumë pranë nënshkrimit me klubin e Interit dhe zyrtarizimi është vetëm çështje kohe.

Drejtuesit nuk do të ndalen me kaq dhe planifikojnë që ta transferojnë njërin nga yjet e Barcelonës Rakitic ose Vidal për vijën e mesfushës. Përforcimi i katërt pritet të jetë Fernando Llorente.

Marotta dhe Ausilio po punojnë për transferimin e kilianit në “Giuseppe Meazza” dhe shpresojnë ta huazojnë atë këtë sezon me të drejtë blerjeje vitin e ardhshëm.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco