Këmba e 'tretë' e Romelu Lukakut, Erjona Sulejmani sulmon keq 'Mediaset'-in

Këmba e 'tretë' e Romelu Lukakut, Erjona Sulejmani sulmon keq 'Mediaset'-in

17:35, 22/08/2019

Erjona Sulejmani, ish-gruaja e Blerim Xhemailit, si dhe një “showgirl” në Itali, e deklaruar si tifoze e Interit, ka mbetur e impresionuar nga blerja e re e zikaltërve. Në një postim të Romelu Lukakut në “Instagram”, Sulejmani i ka komentuar e habitur belgut:

“Çfarë këmbësh që ke. Këtë vit Interi ynë duhet ta tregojë veten”. Por, nuk mbetet me kaq, pasi Erjona nuk e ka pëlqyer mënyrën si e kanë interpretuar mediat italiane këtë lajm.

“O Zot, çfarë këmbe të ‘tretë’ që ka?!”, shkruhet në foton që modelja seksi ka postuar në “Instastory”, së cilës Erjona i përgjigjet: “A jeni normalë që shkruani të tilla idiotësira?!”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco