VIDEO/ Sadiku shënon 2 supergola në stërvitje, sulmuesi shqiptar tregon klasin e tij!

VIDEO/ Sadiku shënon 2 supergola në stërvitje, sulmuesi shqiptar tregon klasin e tij!

18:28, 20/08/2019

Armando Sadiku ka treguar klasin e tij, në stërvitje me skuadrën e Levantes.

Pavarësisht se nuk është në planet e trajnerit, dhe largimi i tij duket çështje ditës, sulmuesi shqiptar nuk nguron të stërvitet fort me skuadrën spanjolle.

Ditën e sotme, në një ndeshje kontrolli të zhvilluar brenda grupit, Sadiku ka realizuar 2 supergola, të cilët vendosi t’i ndante me miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco